Numbers hezky česky

Numbers hezky česky

By Michal Čihař

  • Release Date : 2015-11-06
  • Genre : Computers
  • FIle Size : 19.60 MB
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Numbers hezky česky Numbers hezky česky je kniha, případně by se dalo říci manuál, popisující práci s aplikací Numbers, což je tabulkový kalkulátor od firmy Apple, který je součástí sady kancelářských aplikací iWork.
Kniha je kompletně a původně v češtině, popisuje českou verzi uživatelského rozhraní Numbers pro Mac a tam, kde je to relevantní, uvádí postupy s přihlédnutím k případným specifikám českého prostředí.
Tato publikace poskytuje detailní návod pro v podstatě veškeré funkce a vlastnosti, které jsou v Numbers k dispozici. Obsahuje obecný popis Numbers a jejich fungování, ale také na konkrétních příkladech ukazuje postupy, jak se dostat k požadovanému výsledku.
Kromě popisu vlastností a specifikace konkrétních kroků u konkrétních funkcí, také u dané problematiky nabízí tipy pro zlepšení či zjednodušení práce s aplikací a také upozorňuje na skutečnosti, které nemusí být na první pohled úplně patrné.
Kniha pamatuje i na fakt, že značná část současných uživatelů Macu, případně produktů Apple obecně, přechází z konkurenčního kancelářského balíku. Pokud se tedy některé funkčnosti významně liší, upozorňuje i na rozdíly oproti aplikaci Excel.

Reviews

  • Odporúčam!

    5
    By martin.juran
    Skvelá kniha, ktorá čitateľa logicky prevedie celým programom a naučí ho využívať bezplatnú aplikaciu od Apple tak, že na domáce účely nemusí kupovať a používať Excel. Kniha je napísaná maximálne jednoducho ale dostatočne do hĺbky aby ste sa stali expertom v tabuľkovom procesore. Osobne mám knihu od minulého leta ( v papierovej verzii) a stale je mi nápomocná. E-book forma knihu posúva este ďalej - využíva prepojenie ( odkazy) medzi jednotlivými kapitolami a tým ju robí ešte jednoduchšou. Z môjho pohľadu skvelý sprievodca v Apple svete čísiel.

keyboard_arrow_up