Nikon DSLR: Fotografujte architektúru dokonalo

Nikon DSLR: Fotografujte architektúru dokonalo

By B. BoNo Novosad

  • Release Date : 2016-08-16
  • Genre : Photography
  • FIle Size : 207.11 MB
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Nikon DSLR: Fotografujte architektúru dokonalo Praktická e-kniha o fotografovaní - sprievodca začínajúceho nikonistu. Naučte sa hravo ako fotografovať architektúru zrkadlovkou Nikon. Toto je skutočná učebnica kde sa naučíte ako vytvoriť dokonalé fotografie s osobitým vzhľadom a obsahom, ktoré vám budú všetci závidieť. Autor na základe dlhoročných skúseností pri výučbe fotografovania zvolil v tejto knihe spôsob, ktorým vás nebude trápiť zložitým vysvetľovaním. Formou jednoduchých otázok a ešte jednoduchších  postupov vám ukáže ako začať skutočne fotografovať architektúru.
Bez nezrozumiteľnej teórie a zložitých fotografických postupov. S jednoduchými návodmi a námetmi na praktické cvičenia ku každej preberanej téme. Na výsledky praktických cvičení nemusíte čakať dlho - objavia sa ihneď na vašej pamäťovej karte v podobe dokonalých fotografií. 
Dozviete sa ako správne ovládať dôležité funkcie vášho fotoaparátu. Pochopíte ako sa správne pracuje s objektívom. A aký objektív kedy správne použiť. Pochopíte ako sa na vašej zrkadlovke nastavujú základné fotografické veličiny - clona, čas a ISO. Dokonalé podanie farieb na fotografiách už nebude pre vás žiadnym problémom.
E-Kniha plná obrazových postupov a príkladov ako:
- správne nastaviť DSLR Nikon pri fotografovaní architektúry
- používať fotografický objektív a ktorý kedy správne použiť
- správne fotografovať budovy pri slnku
- fotografovať architektúru nevšedne a kreatívne
S vedomosťami z tejto knihy zabudnete na automatiku a začnete fotografovať architektúru dokonalo 

keyboard_arrow_up