Mafiáni v Bratislave

Mafiáni v Bratislave

By Gustáv Murín

 • Release Date : 2012-12-06
 • Genre : True Crime
 • FIle Size : 285.63 MB
Score: 4
4
From 22 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Mafiáni v Bratislave Túto knihu neprečítate na posedenie!
Prvá plne hypertextová kniha, ktorá vás video aj audio priezormi privedie na dotyk podsvetia.
Táto kniha vám bude spoločníkom v objavovaní zakázaných miest a krvavých príbehov. Skutočne elektronická kniha, naozajstný virtuálny svet, mafiánske príbehy na dotyk – Mafiáni v Bratislave!

Kniha mapuje pozoruhodnú sériu „hviezdnych“ kariér popredných bratislavských mafiánov v 90-tych rokoch. Ten odlesk krátkej slávy a bohatstva, ktorý končí v úplnom zániku a rozklade, je symptomatický pre obdobie, kedy sa celá spoločnosť len spamätáva z radiálnych zmien a jej obranné mechanizmy sú ochromené….

Reviews

 • Skutočná E-kniha

  5
  By GuMurín
  Jediná E-kniha o mafii u nás, ktorá ponúka toľko dobových fotografií, video-ukážky z miest mafiánskych popráv, dobové video-dokumenty, mapy mafiánskych krčiem i hrobov a toľko detailov o mafiánskych bossoch 90. rokov na Slovensku. Unikátna je aj zvuková nahrávka rozhovoru vtedajšieho šéfa SIS a ministra vnútra z ich odpočúvania asi tými statočnejšími pracovníkmi SIS. Odznela aj v Twiste, ktorý už zanikol. Viac sa za daných podmienok (napr. nedostatok voľne použiteľných fotiek) ani asi urobiť nedalo. Odporúčam!!!
 • Take

  3
  By Hkp2000
  Taky priemer. Zhrnutie viacerych knih. Cakal som od videoblogov v knihe trosku viac ako "precitanie par viet z knihy" na miestach "cinov". Aj audio vstupy viacmenej,okrem telefonatu dvoch statnikov, nievelmi zaujimave, ved to co je nahovorene je tam aj napisane. Mozno viac fotiek,kt. je na internete pocetne, mozno nacrty "prestreliek" alebo nieco aby to bolo viac interaktivne a zaujalo. Teraz mi pridu videoblogy a hovorene slovo v knihe silene. Inak pre rychle zhrnutie danej temy, ok.
 • Kruté

  5
  By iMartin99
  Krutá kniha. Neodporúčan pre slabšie povahy, no ostatní by si to mali prečítať.
 • Maestro

  5
  By lolofon
  Aaaargh, Mafiani a Goriláni to je Slovensko. Slovenskoooooo.

keyboard_arrow_up